השקר של המיסטיקנים בעולם !!!

אתר זה אינו מעודכן לאתר החדש של מדמון
לחץ על קישור זה  
http://www.madmon.net


כל האמת.... מאת : "איש הקבלה מדמון"
מדמון קובע
:
כל מכתבי התודה, או כל אדם הטוען שיש לו כוחות על טבעייםמשביע מלאכים, רואה נסתרות עושה ניסים וכו'........ הוא אמור להיות אדם בעל יכולת על טבעית. לכן, הוא חייב לדעת את תוצאות הגרלת הלוטו בכל שבוע ... ראו איזה פלא... אדם זה לא יודע לנחש את מספרי הלוטו...... מדמון שואל: לאן נעלמו לפתע כוחותיו העל טבעיים של אדם מסוג זה ? אם היו באמת אנשים כאלה בעולם...... הם היו זוכים כל שבוע בלוטו, או בטוטו, הימורים וכו'
מדמון קובע : כי
זה השקר הגדול של כל המיסטיקנים בעולם !



לידיעתכם
: פרסום של מכתבי תודה וכו', הכתובים באתרים, זה השקר הגדול מכולם.
מדמון עוסק בקבלה כ- 40 שנה. למרות הצלחותיו הגבוהות ביותר כ- 98% ! מדמון נשבע: כי לעולם לא קיבל מכתב תודה מאף לקוח. לקוחותיו של מדמון מתקשרים להודות לו בלבד !

 
דוגמא להטעיית גולשים:

את כל מכתבי התודה הכתובים מטה, מדמון כתב בעצמו. קראו את מכתבי התודה שמדמון כתב לעצמו, וראו איזה רושם טוב זה עושה, ואיך זה מקדם מכירות מצוין. מדמון מציע לא להאמין ו/או להתרשם ממכתבי תודה הכתובים באתרים של מיסטיקנים ולא למכתבים הכתובים מטה, ולא לכל הכתוב בפורומים של כל המיסטיקנים בארץ, חובה לקחת את הכל בע"מ ! כולל את הכתוב באתרו של מדמון ובמיוחד באתרים של מיסטיקנים אחרים.

 

כל אדם עם טיפה של שכל, או כל אדם בר דעת יודע : שכל בעל אתר יכול לכתוב באתרו ו/או בפורום שלו את מכתבי התודה בעצמו, וזאת כדי לעשות רושם על לקוחות תמימים, או חדשים שאין להם מושג שכל מכתבי התודה הם סיפורי אלף לילה ולילה ! כל אדם הכותב באתרו שהוא בעל כוחות על טבעיים, משביע מלאכים, עושה ניסים, משנה גורלות וכו', הוא אדם הזוי החי בפנטזיה דמיונית התלושה מהמציאות.
 
חובה: להיזהר מכל אדם הטוען שהוא מתקשר עם מלאכים, צדיקים, מתים וכו', או שהוא בעל כוחות על טבעיים מכל מן וסוג שהוא. 
כל מתקשר ו/או אדם הטוען שיש לו כוחות על טבעיים חייב לדעת את תוצאות הגרלת הלוטו בכול שבוע..... אם הוא לא יודע, הוא אדם תלוש מהמציאות.

 

להלן: דוגמאות למכתבי תודה מבוימים שמדמון כתב בעצמו ולעצמו. ראו איזה רושם טוב זה עושה, וכמה זה משכנע לקוחות חדשים, ומקדם מכירות מצוין.


דוגמא : למכתבי תודה מבוימים.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

לכבוד , איש הקבלה מדמון                                                                    
אין לי את המילים להודות לך על עזרתך ! שאלוהים ימשיך לתת לך כוח להמשיך לעזור לאנשים . הרבה תודה על היחס הטוב ועל שהצלחת לסדר לי את החיים.

 ------------------------------------------------------------------------------------------------
לאיש הקבלה מדמון

היה לי כיף לפגוש אותך אצלי הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר. אנחנו יחד ומאוד מאושרים ! אני אמליץ עליך לכל מי שרק ירצה לשמוע. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

למדמון : אני מוצאת לנכון להעלות על הכתב את השירות למופת שקיבלתי ממך תמיד ענית לי בסבלנות, היית יעיל, מקצועי ומהיר מחשבה. לאחר שקבלתי את כל מבוקשי אני יודעת להעריך את עבודתך, כי בהחלט הינה ראויה לשמש דוגמא ומופת לכול אנשי הקבלה בעולם.

--------------------------------------------------------------------------------------------------        
לקבליסט מדמון מיכאל                                                                                  

מעט מאוד הפעמים בהם אדם משלם כסף ומרגיש כל כך שלם עם עצמו, כך היה המקרה שלי איתך. אתה צנוע, אציל נפש, ומלא הדר. לעולם לא פגשתי אדם כמוך. אני רק יכול לומר שאתה היחיד מכול הקבליסטים שהצלחת לתת לי את מבוקשי ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------

למדמון איש יקר                          

כמה מילים לי אליך: מאוד מודה לך על נכונותך לעזור לי ועל התוצאות המהירות שקבלתי מטיפולך, אתה אדם ענייני ומדויק. המוצרים שלך הולמים את הצורך שהצגתי. אני במקצועי נותנת שירותים. אבל שרות כמו שזכיתי לקבל ממך אין כדוגמתו בארץ. הייתי מאוד מאוד שמחה לדעת שבארצנו יש עוד כמוך.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

למדמון 

לא מצאתי את המילים להודות לך..... מגיע לך הרבה יותר. 

אבקש לציין כי אתה מאד מקצועי, אדיב וסבלני והליווי שלך היה עבורי הכל ! עד קבלת התוצאות המבוקשות. כולל נועם הליכותיך והשיחות עמך. זה זמן רב שלא קיבלתי שירות משביע רצון כפי שזכיתי לקבל ממך . החומר האנושי שלך הוא רק למלאכים וחבל שזה מרכיב רק חלק מזערי מאזרחי המדינה "

--------------------------------------------------------------------------------------------------

למדמון, מתי אמרתי לך תודה ?

תמיד כשרציתי היית לצידי עובד קשה ודואג לכולם אתה עבורי אבא מושלם. לשוחח עימך נותן ביטחון, להיות מטופל שלך זה לנצח בגדול ! תמיד מייעץ, מכוון, ורוצה רק שהטיפול יצליח בגדול .  תודה לך שהצלחנו להשיג את כל מבוקשינו. אתה גדול.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------             
ל
מיכאל היקר,

רציתי להביע את תודתי הכנה על טיפול ארוך  לא היה לי קל, וזאת רק אתה יודע.
ליווית אותי בסבלנות אין קץ,
שיחות טלפון ארוכות ותמיכה, שפשוט היו הכל בשבילי באותה תקופה, ובאמת לבסוף השגתי את שרציתי.  אז שוב, תודה גדולה                    

 

מדמון מאמין שהשקר הטוב ביותר, זה לומר רק את האמת ...

דוגמא לכתבת תדמית שקרית
, עם מוסר השכל הכתוב בין השורות,

די לחכימה ברמיזה – [די לחכם ברמז קל].

  רוחני  מגזין 4 רוחות השמיים           


                             מאת: מלאכי שקרמיסטיקוביץ 


לראות בעיניים את איש הקבלה מדמון מפרדס חנה זה לא להאמין , שמעתי מתלמיד של מדמון שהוא כנראה אדם לא קונבנציונאלי, הבחור טען שיש למדמון יכולות שאין לאדם רגיל. אני חייבת להודות שמחודש ינואר 2006 אני עושה הרבה ניסיונות להיפגש עם מדמון, מדמון דחה אותי על הסף ולא היה מוכן להיפגש עם עיתונאי או עם איש תקשורת, בטענה שלאדם ברמתו אסור להיחשף בכלל... אני חייבת לציין שבכל שיחותיי הטלפוניות עם מדמון הוא תמיד אמר לי "אני מקבל הרבה מאוד הצעות להופיע בטלוויזיה ברדיו ובתקשורת ותשובתי היחידה והמנומסת היא: אני מצטער מאוד אך אין לי את הזמן הדרוש, אני עסוק מאוד". הסקרנות הרגה אותי והחלטתי להתקשר למדמון בטענה שאני זקוקה מאוד לעזרה. קבענו פגישה למועד מוסכם מראש. אם לומר את האמת היה לי חששות מהאיש. עם כניסתי למשרדו של מדמון אני הרגשתי שאני יושבת ליד מלאך משמיים, תחושה של רוגע שלא חוויתי מעולם ! מדמון אמר לי בצורה מכובדת ומנומסת "את דיברת איתי עשרות פעמים אני יודע בדיוק מי את, אני מציע לך ללמוד אצלי ולא להגיע אליי בתחבולות". השתררה בחדר שתיקה של דקות ארוכות. לפתע מדמון הגיש לי טופס הרשמה ללימודים, מילאתי את הטופס. מדמון קם ואמר לי אני אתקשר אליך ואודיע לך על מועד תחילת הלימודים. יצאתי ממשרדו בתחושה עילאית ובהרגשה טובה אך מעט מבוישת ובהלם טוטאלי מהאיש. מספר חודשים מאוחר יותר זכיתי לקבל מכתב מאיש הקבלה מדמון המודיע לי שהתקבלתי ללימודים. במכתבו הוא ביקש להגיע עם קערת זכוכית ובקבוק גדול של מים מינרלים סגור. להערכתי בכיתה היו 40 תלמידים וכולם הגיעו עם קערת זכוכית ובקבוקי מים מינרלים כפי שמדמון ביקש. מדמון החל את דבריו ואמר "היום אני אדע בוודאות מי ראוי להמשיך ללמוד קבלה ברמה הגבוהה ביותר" . מדמון ביקש מכל תלמיד לשפוך את המים לתוך הקערה שהוא הביא איתו מהבית ושכל אחד מהתלמידים יניח את הקערה על ברכיו למשך שלוש דקות. מדמון יצא מהחדר וחזר לאחר מספר דקות. מדמון עמד מול שולחנו ושאל את כולנו האם יש בחדר אדם שהיה בטיפול פסיכיאטרי או לוקח כדורים פסיכיאטריים היום, או לקח בעבר. השתררה שתיקה מוחלטת למשך דקות ארוכות. מדמון ביקש מכול התלמידים להכניס את האצבע לתוך המים למשך שתי דקות ובזמן שהאצבע במים להסתכל עליו ישירות לעיניים ולא להוריד המבט מעיניו של מדמון. בחלוף שתי הדקות אולי טיפה יותר, מדמון ביקש מכל התלמידים להוציא את האצבע מהמים ולראות מה קרה למים. אני במיוחד וכול התלמידים היו בהלם ובשוק מוחלט. במו עיניי ראיתי שהמים הפכו להיות בצבע כסף, הארנק שלי פתוח וכל תכולתו במים ומלאכים קטנים נעים באיטיות סביב שטרות הכסף שלי. מדמון ביקש מכל התלמידים להניח את קערות המים צמוד לקיר המזרחי של האולם. מדמון עבר והסתכל על כל הקערות. לאחר שסיים חזר לשולחנו ואמר לצערי כולכם לא ראויים ללמוד אצלי קבלה ברמה שאני מלמד. מאז, אני מטופלת של מדמון, הוא החזיר את בן זוגי תוך 24 שעות ופתח לי את מזל הפרנסה בהצלחה רבה. היום אני יכולה לומר שאני אישה במצב כלכלי מצוין וזוגיות נהדרת..........................


 מדמון מאמין שהשקר הטוב ביותר, זה לומר רק את האמת ...

שמות של מלאכים זה השקר הגדול ! מומלץ לקרוא את כול העמוד.

בכול תורת ישראל לא מוזכר שם אחד של מלאך !!!

המוזכר והכתוב בתורת ישראל הם : מלאך יהוה, מלאך האלהים בלבד !

בראשית פרק טז

ז וימצאה מלאך יהוה, על-עין המים--במדבר: על-העין, בדרך שור. ח ויאמר, הגר שפחת ... יא ויאמר לה מלאך יהוה, הנך הרה ויולדת בן, וקראת שמו ישמעאל, כי-שמע יהוה אל-עונייך. יב והוא יהיה. בראשית פרק טז י ויאמר לה מלאך יהוה, הרבה ארבה את-זרעך, ולא יספר, מרב. יא ויאמר לה מלאך יהוה, הנך הרה וילדת בן, וקראת שמו ישמעאל, כי-שמע יהוה אל-עניך. במדבר פרק כב כג ותרא האתון את-מלאך יהוה נצב בדרך, וחרבו שלופה בידו, ותט האתון מן-הדרך, כז ותרא האתון את-מלאך יהוה, ותרבץ תחת בלעם; ויחר-אף בלעם, ויך את-האתון במקל. במדבר פרק כב ה וישלח מלאכים אל-בלעם בן-בעור, פתורה אשר על-הנהר ארץ בני-עמו לקרוא-לו: לאמור, הנה כב וייחר-אף אלוהים, כי-הולך הוא, ויתייצב מלאך יהוה בדרך, לשטן לו; והוא רוכב על-אתונו, במדבר פרק כב ה וישלח מלאכים אל-בלעם בן-בעור, פתורה אשר על-הנהר ארץ בני-עמו לקרוא-לו: לאמור, הנה. כב וייחר-אף אלוהים, כי-הולך הוא, ויתייצב מלאך יהוה בדרך, לשטן לו; והוא רוכב על-אתונו, שופטים פרק יג. ב ויהי איש אחד מצורעה ממשפחת הדני, ושמו מנוח; ואשתו עקרה, ולא ילדה. ג ויירא מלאך- יהוה, אל-האישה; ויאמר אליה, הנה-נא את-עקרה ולא ילדת, והרית, וילדת בן. ד ועתה הישמרי נא, שופטים פרק יג ו ותבא האשה, ותאמר לאישה לאמר, איש האלהים בא אלי, ומראהו כמראה מלאך האלהים  ט וישמע האלהים, בקול מנוח; ויבא מלאך האלהים עוד אל-האשה, והיא יושבת בשדה, שופטים פרק ו יא ויבוא מלאך יהוה, ויישב תחת האלה אשר בעופרה, אשר ליואש, אבי העזרי; וגדעון בנו, חובט חיטים בגת, להניס, מפני מדיין. יב ויירא אליו, מלאך יהוה; ויאמר אליו, יהוה עימך גיבור החיל. דברי הימים א פרק כא טו וישלח האלוהים מלאך לירושלים, להשחיתה, וכהשחית ראה יהוה ויינחם על-הרעה, ויאמר למלאך. טז ויישא דויד את-עיניו, וירא את-מלאך יהוה עומד בין הארץ ובין השמיים, וחרבו שלופה זכריה פרק ג א ויראני, את-יהושוע הכוהן הגדול, עומד, לפני מלאך יהוה; והשטן עומד על-ימינו, לשטנו. ב ויאמר יהוה אל-השטן, יגער יהוה בך השטן, ויגער יהוה בך, הבוחר בירושלים; הלוא זה אוד, מוצל מאש. דניאל פרק י יג ושר מלכות פרס, עמד לנגדי עשרים ואחד יום, והנה מיכאל אחד השרים הראשנים, בא לעזרני; ואני נותרתי שם, אצל מלכי פרס. יד ובאתי, להבינך, את אשר-יקרה לעמך, בבלי - מסכת בבא מציעא פרק ז לאו אורח ארעא למיקם הכא מאן נינהו שלשה אנשים מיכאל וגבריאל ורפאל מיכאל שבא לבשר את שרה רפאל שבא לרפא את אברהם גבריאל אזל למהפכיה לסדום והא כתיב (בראשית יט) ...

 

להלן - דוגמא של שמות מלאכים שממציאים קבליסטים :

אור, אבבא, אביאל, אביבאל, אביהוד, אבירם, אבראסכס, אברה, אבריאל, אבריה, אבריתא, אברכיאל, אנדלן, אגלנלתק, אנמיאל, אנרא, אנריאל, אנריתאל, אדומא, אדוניאל, אדות, אדיר, אדליאל, אדניאל, אדעת, אדק, אדרק, אדריאל, אדרך, אהנייה, אואל, אובר, אובשאל, אונרבבו, אודהאל, אודיאל, אוהיאל, אומטק, אומיאל, אומינרא, אונביב, אופרי, אור, אוריאל, אוריט, אורנה, אורניאל, אורפליאל, אורפניאל, אותות, אזותי, אזיאל, אזליבן, אחאל, אחיאל, אחמודא, אחמריאל, אחסף, איאל, איטמיאל, איכרית, איליאל, אימיך, אימרהי, איניך, איסטורטי, אכאל, אכזאן, אכנסף, אכסתר, אכמף, אכר, אלאל, אלק, אליאל, אליסם, אלמיניאל, אלני, אלניתכאל, אלעזר, אלעשה, אלפי, אלסיאל, אלפנטום, אלפרט, אמאף, אמוך, אמיאל, אמיכאל, אמינ'חל, אמינואל, אמליאל, אאשאן, אמנהר, אפנחיאל, אמניאל, אמצתיאל, אמריאל, אנאוך, אעיאל, אנדצור, אטך, אניף, אנמרי, אנקיו, אסטורו, אסטרימי, אסימוך, אסכירא, אספסיאל, אסתק, אסתטיאל, אסתיאל, אסתירוף, אעזיאל, אפיכה, אכניאל, אסרודיטי, אפריאל, אפרכסי, אפשריאל, אסתיאל, אצדא, אקודו, אקילאי, אקרבא, אקריאל, אראל, ארביאל, ארנלא, ארדודא, ארדק, ארונור, ארוש, ארטלידי, ארטמיכטק, ארמאת, ארמוד, ארמונים, ארמות, ארמיאל, ארטב, ארניאל, ארפדא, ארק, ארקני, אשבה, אשביר, אשטיב, אשלבא, אשמדע, אשמי, אשמינדק, אשמעואל, אשפור, אשפר, אשריאל, אשתק, אשתאל, אתגלא, אתדשו, אתכיאל, אתעי, אתר, באריבא, בבסבאו, בטיאל, בהדרך, בהחמל, בהניריאל, בואל, בובוכוך, בומדי, בורתיאם, ביואל, בכסי, בלניאל, בלקיר, במראות, בנריאל, בנש, בעשיאל, בראות, ברנאל, ברגמי, ברוק, בריתור, ברכיאל, ברכיב, ברקיאל, ברשסאל, ברתוביאל, בתואר, גאוסר, גבליאל, גכריאל, גדנדל, גדודיאל, גדיאל, גדריאל, גטחסניאל, גטליאל, גוריאל, גמריאל, גחליאל, געלאן. גררשום, גלנלא, גמתי, געטם, געשיאל, גצקיאל, דאובית, דאינוט, דבאל, דבבאל, דבובאור, דבריאל, דנהיאל, דנונרא, דנריאל, דוכמסאל, דומיאל, דונרניא, דחניאל, דיאם, דיבקיאל, דינל, דינרא, דידיאל, דידנאור, דידריוך, דימהן, דימתמר, דינמור, דיקנא, דיראז, דיתרק, דכנסור, דכריאל, דלניאל, דלנליאל, דלכת, דלקיאל, דלריאל, דמאל, דמואל, דמולא, דמומיאל, דמימיאל, דמנא, דמנאי, דמשר, דנהל, דעיהו, דצנחיא, דרודיאל, דרומיאל, דרמיאל, דשווא, הנדיאב, הדריאל, הדרניאל, הוד, הודהוד, הודיאל, הודיה, הונמורא, הופניאק, המך, המנכיאל, הניאל, הסעיאל, הסתר, הצנירלפת, הרמאיאל, הרמור, הרמנע, התניאל, הזתן, ופאטנא, וודנא, זבדיאל, זביטור, זהאל, זאנום, זחזחאל, זכריאל, זלקיאל, זמבות, זרנרי, חזאל, חנל, חנרא, חדיאל, חזאל, חטסיאל, חיליאל, חלואל, חליאן, חלילאל, חלסיאל, חלזיאל, חממיאל, חמקיאל, חניאל, חננאל, חסדיאל, חסטואל, חסיאל, חסניאל, חרהאל, חריאל, חשנדרגום, חשתד, חתניאל, טהסיאל, טהריאל, טוביאל, טופומום, טמר, טסיאל, טעי, טריפק, טרססו, יאבוך יאבותיאו, יאלאל, יאמטך, יארן, יבניאל, ידואל, יהאל, יהואל, יוק, יוצש, יוקמיאל, יותנה, יחיאל, יחסי, יחספת, ייקר, יכמטן, יכפתיני, יכתי, ילדנב, ימומיאל, יע-באל, ירשיאל, ישעיאל, ישריאל, כביר כדומיאל, כדיאל, כדיר, כאזיבא, כטבראל, כילדה, כלוביאל, כלמיא, כלנה, כלנמייא, כלסתק, כמעו, כמשי'תל, כנור, כנטק, כסיל, כפון, כפנייא, כרבא, כרבי, כרבתק, כרהאל, כרימכא, כריתאל, כרכום, כרם, כרסק, כרקטא, כרתה, לביאל, לנח, להבא, להניאל, להתקוף, לחסון, לטמיאל, ליבבאל, ליבראל, ליברנך, לינניאל, ללף, למושי, למיאל, לפום, לתסרפאל, מגדיאל, מאות, מארינום, מארית, מבום, מדניאל, מהריאל, מואל, מוכאל, מוכתיאל, מום, מוראל, מושיאל, מותאר, מחשין, מיאל, מיכאל, מינאל, מכחיכאל, מכסאבו, מכסיאל, מלנדם, מלכיאל, מלכיה, מלמיאל, מלתחיאל, מנהאל, מנהראל, מנוריאל, מניתיאל, מנמלך, מסניאל, מסרוד, מסנור, מפניאל, מקסא, מראות, מרבניאל, מרראל, מריאל, מרמאן, מרמואל, מרמראות, מרמרין, מרניסאל, מרסום, משריאל, משתוב, מתאל, נבימאל, נבריאל, נהיאל, נהריאל, נודנייא, נוהריאל, נוריאל, נחליאל, נחמיאל, נספיאל, ניממום, נינחיא, נימליאל, נכבריאל, נכמרא, נמדיאל, נסבאאל, נענה, נפלי, נפפמיות, נשחיאל, נקריאל, נרהאל, נרומיאל, נרנתק, נאיאל, נאל, סאביאל, סביבאל, סבלה, סדריאל, סדרכין, סוסיאל, סחאל, סחרורא, סטאל, סטרטו, סיכברדום, סיקמה, סכאור, סכסיאל, סכתבאו, סלאואל, סלבידם, סלחיאל, סמיכאל, סמכיאל, סמכיה, סמניאל, סניאל, ספום, ספיפיאל, ספניב, ספריאל, סרוגיאל, סרורא, סרך, סרפיאל, סתריאל, סבדיאל, עבר, עניאל, עדמק, עדנניאל, עחיאל, עזזיאל, עזי, עזמאל, עזריאל, עלזיאל, עלי, עמיאל, עמניאל, ענבאל, עעיאל, ענשאל, עקב, עקהיאל, עקריאל, פאאור, פנריאל, פדהאל, פדיתיאל, פסואל, פובון, פוכבום, פורטניאל, פטכיא, פטרוסי, פיאל, פיתפרא, פכהור, פניאל, פנימור, פסיכסוך, פסכיאל, פסכר, פכוץ. פססיאל, פסתמר, פסאל, פסתש, פצאל, פצציאל, פראל, פרדיאל, פרואל, פרוב, פרוטיאל, פרוכה, פרוסיאל, פרוץ, פרזירום, פרחנאל, פריאל, פריאן, פריביאל, פריכיהו, פרנום, פרנינאל, פרנין, פרסומק, פרסיאל, פרעתוף, פתואל, פתוניאל, פתחיאל, פתחיה, צבביאל, צביאל, צביודע, צבעקב-אסנב, צנריאל, צדק, צדקי, צדקיאל, צחיאל, ציאל, צמיאל, צעקמיה, צסיקואל, צסליאל, צסתף, צרמיאל, צרציאל, קדמיאל, קדשיאל, קודשיאל, קומיאל, קונאקריאל, קוף, קחניאל, קטחנאל, קטיביא, קטיפור קיטר קליליאל קלעיאל, קמוניאל, קנאל, קנומיאל, קנז, קניאל, קסטסדיאל, קסמיאל, קצסיאל, קרבא, קרוכנם, קרומיאל, קרתידן, קרסטום, קשתיאל, ראלכה, רבאל, רבניא, רבעיאל, רבצאל, רנביאל, רדקיאל, רדריאל, רהסיאל, רומאסי, רזיאל, רחביא, רחביאל, רחנל, ריסיפים, רכילאל, רלביאל, רמנדל, רמיאל, רנזיאל, רנחיאל, רססות, רסדיאל, רפדיאל, רפסיאל, רציאל, רקהתי, שאואל, שבכיריא, שבקיאל, שדריאל, שדרליאל, שווא, שטכדק, שוסריאל, שיראיום, שכתתתך, שכניאל, שלהבין, שלמיאל, שלקיאל, שמאיאל, שמיאל, שמיהוד, שמשיאל, שעיסיאל, שעסיאל, שעפיאל, שפטיאל, שריאל, ששמע, שתקיאל, תאנישק, תבניאל, תבל, תנמליאל, תנריאל, תדהדיאל, תהזריאל, תוב, תוקפיאל, תוקסירם, תיאמיאל, תינרה, תילה, תימונו, תימנהרק, תירום, תירלי, תכורכס, תכת, תלבעף, תלניאל, תלהבם, תליאל, תמכיאל, תמעאל, תמפניה, תנימזאל, תעזמא, תענבק, תקו, תרנח, תרואור, תרוחון, תרורנר, תרטם, תרכיאל, תרמיאל, תרסוניאל, תרקויה, תתבאל, תתקהה,

 

העתיקו את המצאת שמות המלאכים הנ"ל ותשאלו את הרב שלכם,

 

רק ניסיון של 40 שנה ומבחן התוצאות קובע

למדמון : 12,077 החזרת אהבה !
למדמון : 4,111 חתונות !
למדמון : 5,007 שלום בית ואהבה !
למדמון : 519 הריונות !
למדמון : עוד אלפי הצלחות בתחומים אחרים!

מדמון נשבע : הנתונים הנ"ל, אמיתיים ומוכחים !


בכבוד רב, איש הקבלה מדמון ... טלפון: 054-7515590


מדמון - רק ע"פ הקבלה והתורה בלבד!

 
סקרי דעת קהל
מדמון מוביל בפער עצום על קבליסטים ו/או מיסטיקנים אחרים !
[לידיעה המלאה]
 

 

;